KONST / Litografier / Färglitografi 14024157
nr 1402 4157
Carin Adler
(f. 1929), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 76/300. Motivet: 29x36cm, yttermått inklusive ram: 43x49cm
Carin Adler, född 1929, svensk målare.
måndag 7 juni 2021
kl 19:17:46